multiZAP++ (zapper++)

zapper++

(Zaktualizowano 22.08.2017)

Opisy wersji urządzenia multiZAP i terminy planowanego opublikowania znajdziesz na stronie forum.

(Zaktualizowano 28.06.2017)

W związku z kojarzeniem tego urządzenia z zapperem zmieniłem jego nazwę na multiZAP++. Zmiana nazwy jest sugestią wielu osób spotkanych na Harmonii Kosmosu 2017. Urządzenie jest wielofunkcyjne i nie działa tak, jak zapper Huldy Clark. 

(Zaktualizowano 18.04.2017)

Kolejnym projektem planowanym do opublikowania będzie programowalny zapper++. Obecnie jest w fazie prototypu. Opis jak zbudować zappera++ we własnym zakresie planuję zacząć umieszczać od kwietnia. Premiera odbędzie się na Harmonii Kosmosu 23-25.06.2017r. Na imprezie będzie można bezpłatnie urządzenie wypróbować. zapper++ jest rasowym urządzeniem do biorezonansu. Opis konstrukcji, bez modułu rozszerzenia, pojawi się do końca czerwca 2017r. Moduł rozszerzenia dodaje funkcjonalność zmiany kierunku sygnału EM i pełnej, automatycznej kalibracji. Funkcja diagnostyki wymaga stworzenia specjalistycznego oprogramowania, więc należy się jej spodziewać z końcem bieżącego roku. Niemniej sam układ pomiarowy jest częścią bazową zapera++. Więcej informacji znajdziesz w NTNS lub NTV. Obecnie trwają testy i udoskonalenia trzech prototypów. Pomysł na zapera++ powstał na  podstawie kilku zrealizowanych przeze mnie projektów. Kluczowym elementem wpływającym na skuteczność biorezonansu jest końcówka mocy tj. element wykonawczy podłączony do elektrod oraz sterownik parametrów jego pracy. Prąd nie powinien być za wysoki i za niski, a także parametry jakościowe powinny być w ściśle określonym zakresie.  Samo oprogramowanie pilotażowe urządzenia już działa. Użytkownik będzie mógł stworzyć własne skrypty terapii w oparciu o interpreter BIOzap lub załadować je z portalu. Koszt wykonania takiego urządzenia we własnym zakresie to mniej niż 300zł [02-2017] i jeden weekend rozrywki intelektualnej. Polecam już teraz zaopatrzyć się w poniższe książki. Można także skorzystać ze strony  Consolidated Annotated Frequency List [link 02-2017]. 

Harmonia Kosmosu 2017

Planowane możliwości zappera++

 • Zakres obsługiwanych częstotliwości od 0,5 Hz do 900kHz
 • Rozdzielczość 0,1Hz przy wprowadzaniu z klawiatury lub 0,01Hz w skrypcie BIOzap
 • Sygnał elektryczny: sinusoidalny lub prostokątny - pulsujący jednokierunkowy (prostokątny  z modułem rozszerzenia - planowane na koniec 2017)
 • Sygnał elektromagnetyczny: prostokątny, pulsujący jednokierunkowy (piło-zębny - sawtooth oraz ze zmianą kierunku pola - rozszerzenie planowane na koniec 2017)
 • Sterowanie zamianą kierunku przepływu prądu elektrod jest planowane jako moduł rozszerzający (koniec 2017r.)
 • Impedancja podłączanej cewki lub maty: 25- 50om
 • Napięcie wyjściowe regulowane ręcznie od 3 do 12/18V lub w trybie auto
 • Prąd wyjściowy - autoregulacja dla nastawy 10-500uA lub bez regulacji
 • Napięcie podparcia regulowane (0,2 do 5V)
 • Dynamiczny pomiar impedancji (diagnostyka na bazie rezonansu) - biofeedback
 • Diagnostyka zaawansowana - doprowadzenie sygnału elektromagnetycznego za pomocą maty i pomiar impedancji w obwodzie elektrycznym (reakcji organizmu na pole elektromagnetyczne o określonej częstotliwości)
 • Autokalibracja układu wykonawczego (bez konieczności użycia specjalistycznego sprzętu).
 • Sterowanie: ręczne lub skrypt BIOzap
 • Program skryptu terapii: 1 w pamięci EEPROM lub dowolna ilość na karcie SD, zapis wyników diagnostycznych tylko na karcie SD
 • Złącza: miniUSB, SD, cewki i ładowarki 5pin, zaciski elektrod
 • Ładowarka 12V standardowa, jak przy urządzeniu free-PEMF
 • Funkcja automatycznego wyłączenia urządzenia po zakończeniu terapii
 • Wyświetlacz: 2x16
 • Buzer - komunikacja dźwiękowa
 • Klawiatura numeryczna
 • Akumulator 12V/1,3Ah
 • Czas ładowania baterii 1-1,5h
 • Kontrola stanu naładowania akumulatora
 • Samodzielne tworzenie skryptów terapii
 • Pobieranie skryptów ze strony biotronika.pl

Na zdjęciu testy prototypu układu wykonawczego

biotronika.pl

 

Podręcznik RIFE'A

Podręcznik Rife'a. Katalog częstotliwości pasożytów – wydawnictwo: Enso Publishing 2013 (opis wydawcy)

Publikacja, to pierwsza w Polsce, ponadczasowa książka kanadyjskiej naukowiec Nenah Silver poświęcona bioelektronicznym terapiom częstotliwościowo – rezonansowym. Autorka z niezwykłą starannością zebrała i dostarczyła mało dotąd dostępną czytelnikom wiedzę stanowiącą efekt wieloletniej pracy czołowych badaczy tj. inżynierów od elektroniki, fizyków, mikrobiologów, biochemików, pochodzących z różnych stron świata. Naukowcy skonstruowali bezpieczne dla organizmu urządzenia elektroniczne działające jak antybiotyk.

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że Twój mąż ma zdiagnozowaną boleriozę, która umiejscowiła się w stawach i powoduje takie bóle, że w nocy nie może spać. Przyjmuje liczne preparaty farmaceutyczne, w tym antybiotyki, które mają za zadanie likwidację nawracających stanów zapalnych w organizmie. Choroba ciągnie się latami, ale jest cały czas pod kontrolą lekarza. Ty jesteś bezradna i pokładasz wiarę usunięcia choroby w modlitwie.
Albo wyobraź sobie, że Twoje dziecko ma 12 lat a od 3 roku życia traci słuch i wzrok. Wy, jego rodzice odwiedziliście już mnóstwo specjalistów, którzy od wielu lat nie mogą postawić jednoznacznej diagnozy. Dziecko czekają implanty. Czujecie kompletną niemoc. Jeden z wykwalifikowanych lekarzy odkrywa w końcu larwy glisty ludzkiej, które umiejscowiły się i rozwijają w uszach i oczach, niszcząc delikatne narządy słuchu i wzroku. Rozpoczyna się leczenie farmakologiczne, które ma skutki uboczne, osłabienie organizmu, mdłości, biegunki, temperatura. Jest jednak nadzieja, że już wszystko będzie dobrze.
A teraz wyobraź sobie sytuację, że Twój ukochany pies lub kot ma toksoplazmozę, która atakuje również ludzi. Każda następna wizyta u weterynarza po kolejnych kuracjach lekowych przekonuje Cię, że zwierzę tym razem powróci do zdrowia. Ale zarówno Ty, jak i Twój pies czy kot jesteście tym leczeniem zmęczeni.

Kuracja Życia

Kuracja życia metodą dr Clark – wydawnictwo: Purana 2006 (opis wydawcy)

Autorka książki "Kuracja życia"- dr biologii, pani Hulda Clark upatruje źródeł wielu współcześnie trapiących cywilizację chorób w dwóch zasadniczych elementach. Są to wszechobecne w przyrodzie organizmy zakażające człowieka (bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty) oraz postępujące zanieczyszczenia naszego środowiska przez różnorakie toksyny ( związki chemiczne, metale ciężkie). W swojej książce dr Clark proponuje terapię, w której wykorzystuje elementy medycyny ludowej, takie jak - oczyszczanie organizmu przy użyciu ziół oraz proponuje wykrycie i usunięcie różnego rodzaju intruzów, zamieszkujących nasze ciało, za pomocą aparatury wykorzystującej prąd elektryczny.

 

Jako ciekawostkę umieszczam zdjęcie mojego pierwszego programowalnego zappera z funkcją skanowania stworzonego na potrzeby leczenia kotka.

Tak wyglądały początki
Tak wyglądały początki...