Jesteś pierwszy raz - zobacz

Wielka trójka

Ideą portalu jest szerzenie wiedzy z zakresu medycyny informacyjno-energetycznej i duchowego rozwoju. Praktycznie każdy jest w stanie za niewielką kwotę zbudować opisane tu urządzenia i przekonać się "na własnym doświadczeniu" czy te technologie działają czy nie. Konstrukcje urządzeń, ich oprogramowanie oraz zasada działania są otwarte. Każdy ma dostęp do ich pełnej dokumentacji. Dzięki temu rozwiązania są stale poprawiane i ulepszane. Przez to działają lepiej i skuteczniej. Każdy ma także prawo wymieniać się z innymi użytkownikami swoim doświadczeniem w zakresie używanych technologii czy zastosowanych protokołów terapii. Dostęp do opisów konstrukcyjnych, terapii i bazy wiedzy jest całkowicie darmowy zgodnie z przyjętą ideą portalu. Z urządzeń korzystają głównie amatorzy, ale także niektórzy profesjonaliści. Obecnie staramy się, aby zebrać stadia przypadku wykorzystania tych technologii w poprawie zdrowia i jakości życia. Nie tylko u ludzi.

Obecnie dostępnych jest kilka konstrukcji, ale trzy są wiodące:

  • freePEMF - urządzenie do magnetoterapii i magnetostymulacji;
  • qiWELLNESS - kombajn do prowadzenia diagnostyki i terapii według tradycyjnej medycyny chińskiej TCM;
  • multiZAP - urządzenie typu zapper o rozbudowanych możliwościach. Współpracuje z cewkami, matami, elektrodami i urządzeniami biofeedback.

Zapraszam do artykułów Czym jest.... w menu danego projektu.

Idea zakłada, że urządzenie buduje samodzielnie użytkownik lub ktoś z jego otoczenia znajomy lub ktoś z rodziny. Konstrukcje są celowo zaprojektowane dla amatorów nie będących elektronikami. Mimo to urządzenia mają ogromne możliwości i ciągle są rozbudowywane. Konstrukcje powstają na bazie dokumentacji twórców danych technologii, patentów lub nawet analizie działania urządzeń fabrycznych. W związku z ochroną praw patentowych  autorzy nie mogą czerpać korzyści ekonomicznych z tego tytułu, ale mogą opisywać te konstrukcje. Patent to ochrona komercyjna. Każdy ma prawo zmontować wynalazek we własnym zakresie i sprawdzić czy działa. Dlatego nic nie można kupić, można za to korzystać z tych technologii do woli.

 

Koszt zbudowania urządzenia "made in biotronika" to kilkaset (100-300) złotych. Koszt fabrycznego to od kilku tysięcy do ponad stu tysięcy złotych. Skuteczność konstrukcji sprawdzamy w gabinetach biorezonansu oraz piszą o nich ludzie, którzy rozwiązali swoje zdrowotne problemy, a z którymi borykali się od wielu lat.

 

image

W Europie istnieją organizacje, które prowadzą warsztaty, na których pod okiem instruktora można samodzielnie zbudować interesującą użytkownika konstrukcję oraz nauczyć się ją wykorzystywać.

 

Zapraszam także na webinaria, gdzie więcej można dowiedzieć się o zastosowanych technologiach.

Webinarium

Autor

Plik