Borelioza - terapia testowa

Urządzenie

multiZAP

Terapia testowa ma na celu sprawdzenie ładowania skryptu. Terapia została stworzona na podstawie książki. Niemniej proces terapeutyczny jest bardziej złożony i wymaga zmiany programu w jej trakcie. Trzeba używać kilku programów i je nieustannie zmieniać.

Astma oskrzelowa

Urządzenie

free-PEMF
multiZAP

Terapia ma na celu działanie przeciw-obrzękowe i poprawiające drożność dróg oddechowych. Nie wpływa na przyczynę choroby.Głównie jest skuteczna poprzez efekt wazodylatacyjny (zwiększenie objętości układu krwionośnego, polepszenie ukrwienia i skuteczniejsze natlenienie). Do terapii należy zastosować cewkę pomarańczową, z podwójnie zwiniętą pętlą (indukcja magnetyczna ok. 3mT). Terapię stosować należy przez 5 dni, rano i wieczorem.

Grzybica paznokci

Urządzenie

zapper-plus

 Jest to jedyna metoda całkowicie wymyślona przeze mnie. Zacznę od genezy pomysłu na tą terapię. Kilkanaście lat borykałem się z lekooporną grzybicą paluchów obu stóp. Przeszedłem w tym czasie wiele kuracji, więcej niż mam palców u nóg i rąk, a stosowanie leków doustnych na grzybicę nie jest przecież obojętne dla zdrowia. Próbowałem także metod alternatywnych. Najlepsze rezultaty, które uzyskałem to ograniczenie całkowitego upośledzenia płytki paznokcia.

Zwichnięta łapa u psa

Urządzenie

free-PEMF

Przyspiesza leczenie i powrót do sprawności po kontuzji zwierzęcia. Wcześniej należy skonsultować kontuzję u weterynarza i wykluczyć zerwanie więzadła lub złamanie [zerwanie więzadła 05-2017], gdyż w tym wypadku konieczna jest interwencja medyczna. Terapia PEMF przyspiesza gojenie i  rehabilitację po zaopatrzeniu złamania lub zbiegu operacyjnym.

Łokieć tenisisty i golfisty

Urządzenie

free-PEMF

 Terapia trwająca 3 tygodnie, składająca się z 21 sesji, raz dziennie po 30 minut. Częstotliwości 4,6Hz i 25Hz. Intensywność pola EM według badań klinicznych powinna wynosić 6mT. (60Gs)  Można zastosować cewkę pomarańczową, dwukrotnie zawiniętą i założoną na łokieć (3,5mT) lub dedykowaną niebieską (4,4mT). Nie należy się przejmować nieznacznym zmniejszeniem poziomu indukcji cewek pomarańczowej i niebieskiej w stosunku do opisanej w dokumencie źródłowym.

Rehabilitacja złamań, urazów stawów i wiązadeł

Urządzenie

free-PEMF

Stawy

Rehabilitacja po złamaniach i innych kontuzjach. Stosować 2 razy dziennie (rano i wieczorem). Czas trwania 16 minut. Cewkę pomarańczową (9,4om) założyć na kończynę w miejscu urazu. Można cewkę nałożyć podwójnie w przypadku nadgarstków lub stóp.

Rytm Ziemi

Urządzenie

free-PEMF
multiZAP

Podstawowe częstotliwości pola geomagnetycznego Ziemi i rezonansu Shumanna. Czas trwania 8 minut. Cewka zielona 50om lub mata 50om. Stosować co najmniej raz dziennie, szczególnie w okresach pogorszenia warunków dla meteopatów.  Aktualny pomiar częstotliwości Shumanna: rosyjskie obserwatorium (czas Tomsk). Przykładowy wykres znajduje się poniżej:

.Obserwatorium tomsk

Bóle krzyża, rwa kulszowa, zapalenie kłębuszków nerwowych

Urządzenie

free-PEMF

W pierwszej dobie stosować od 6 do 8 razy z przerwą od 30 do 60 minut. W następnych dniach od 3 do 6 razy dziennie. Czas trwania jednej sesji wynosi 16 minut. Do terapii należy używać cewkę czerwoną 0,49mT lub pomarańczową 0,88mT (niezwiniętą) , którą przykłada się do bolącego miejsca. Stosować przez 7 do 14 dni.