Wirus opryszczki - Herpes general

Urządzenie

multiZAP

Terapia na wirus opryszczki, który od dziś zacząłem testować. Terapie uruchamiać 3 razy, po każdej zrobić 10min przerwy, zatem:

terapia 15min->przerwa 10min->terapia 15min->przerwa 10min->terapia 15min.

Zapraszam do testowania i feedback'u czy działa.

 

 

Sleeping freePEMF

Urządzenie

freePEMF

Skrypt dla zestawu do zabudowanym w łóżku. Wymagane jest rozbudowanie freePEMF duo o moduł RTC i aktualizacji firmware w wersji 2019-05-29 lub nowszej. Instrukcja do tego rozwiązania.

Urządzenie działa od pierwszego dnia jeśli włączysz je przed godziną 22:00.

Przeciwbólowa i przeciwobrzękowa

Urządzenie

freePEMF

Terapia wspomaga skuteczne dostarczanie substancji do miejsca gdzie powstał stan zapalny, np. antybiotyków, leków przeciwzapalnych, przeciwbólowych itp. poprzez poprawę ukrwienia miejsca obrzęku. Pozwala zastosować mniejsze dawki leku przy podobnym skutku.

Używać cewki pomarańczowej potrójnie zawiniętej! 3-6 razy dziennie, zależnie od potrzeb. Przykładać cewkę w miejscu opuchlizny. Indukcja magnetyczna: 5,2mT w środku i około 7,5mT na obwodzie cewki. Częstotliwości: 20Hz i 7Hz.

Implant zębowy - terapia po wszczepieniu

Urządzenie

freePEMF

Stosować przez pierwsze 2 tygodnie po wszczepieniu implantu lub uzupełnieniu ubytku kości. Rozpocząć terapię od trzeciej doby, 2 razy dziennie po 1 godzinie. Terapia przyspiesza osteogenezę w okresie największej wrażliwości założonego implantu lub materiału służącego do odbudowy kości. Zmniejsza opuchliznę i działa przeciwbólowo.

Do terapii zastosować aplikator na bazie cewki pomarańczowej potrójnie zwiniętej oraz tłumika 10 om lub aplikator punktowy.

Antysters i medytacja

Urządzenie

freePEMF
multiZAP

Czas trwania 16 min. Cewka zielona lub czerwona przyłożona do głowy lub mata.

Świerzb, nużyca, demodekoza

Urządzenie

freePEMF
multiZAP

Najlepiej używać multiZAP z elektrodami. Niemniej roztocza świerzbu zagnieżdżają się w okolicach mieszków włosowych, stąd tylko można objąć te miejsca polem EM.

Używać cewki pomarańczowej. Nakładając cewkę na głowę, podłącz rezystor 10 omów.

W przypadku korzystania z freePEMF konieczna jest wersja oprogramowania 2018-10-21 lub nowsza.