Aktywacja szyszynki

Urządzenie

free-PEMF
multiZAP

Utworzona na podstawie książki Podręcznik RIFE'a [2018-06]. Działa z nowy oprogramowaniem do free-PEMFa jako terapia fabryczna nr 4.
Używać z matą lub cewką pomarańczową z tłumikiem

Test multiZAP

Urządzenie

multiZAP

 Pozwala przetestować ładowanie skryptu do multiZAPa oraz czy urządzenie działa prawidłowo.

Zaburzenie krążenia obwodowego

Urządzenie

free-PEMF

Zaburzenie krążenia obwodowego. Szumy uszne. 3 x tygodniowo, wieczorem. Opracowano na podstawie Fizykoterapia, wyd. PZWL, Tadeusz Mika i Wojciech Kasprzak, ISBN 978-83-200-4663-2

Cewkę pomarańczową przykładać do aorty lub tętnicy szyjnej.

OOBE wg Bzomy

Urządzenie

free-PEMF
multiZAP

Zainspirowany odkryciami i książkami lek. med. Jarosława Bzomy, w ramach swojego eksperymentu, przygotowałem 20 minutowy skrypt do "opuszczania ciała" i osiągania stanu OOBE (Out Of Body Experience) Kładziemy się na macie, na prawym boku.

Borelioza - część pierwsza

Urządzenie

multiZAP

Terapia została stworzona na podstawie książki. Niemniej proces terapeutyczny jest bardziej złożony i wymaga zmiany programu w jej trakcie. Trzeba używać kilku programów i je nieustannie zmieniać. ten skrypt może posłużyć jako początek biorezonansowej.

Astma oskrzelowa

Urządzenie

free-PEMF
multiZAP

Terapia ma na celu działanie przeciw-obrzękowe i poprawiające drożność dróg oddechowych. Nie wpływa na przyczynę choroby.Głównie jest skuteczna poprzez efekt wazodylatacyjny (zwiększenie objętości układu krwionośnego, polepszenie ukrwienia i skuteczniejsze natlenienie). Do terapii należy zastosować cewkę pomarańczową, z podwójnie zwiniętą pętlą (indukcja magnetyczna ok. 3mT). Terapię stosować należy przez 5 dni, rano i wieczorem.

Grzybica paznokci

Urządzenie

zapper-plus

 Jest to jedyna metoda całkowicie wymyślona przeze mnie. Zacznę od genezy pomysłu na tą terapię. Kilkanaście lat borykałem się z lekooporną grzybicą paluchów obu stóp. Przeszedłem w tym czasie wiele kuracji, więcej niż mam palców u nóg i rąk, a stosowanie leków doustnych na grzybicę nie jest przecież obojętne dla zdrowia. Próbowałem także metod alternatywnych. Najlepsze rezultaty, które uzyskałem to ograniczenie całkowitego upośledzenia płytki paznokcia.