Świeżb, nużyca, demodekoza

Urządzenie

free-PEMF
multiZAP

Najlepiej używać multiZAP z elektrodami. Niemniej roztocza świerzbu zagnieżdżają się w okolicach mieszków włosowych, stąd tylko można objąć te miejsca polem EM. Należy używać cewki pomarańczowej. W przypadku korzystania z freePEMF konieczna jest wersja oprogramowania 2018-04-07 lub nowsza. freePEMF i multiZAP z cewkami nie obsługują częstotliwości 735kHz (Hulda Clark)  - ostatni element terapii. Działa na multiZAP tylko z cewką żółtą lub elektrody.

Aktywacja szyszynki

Urządzenie

free-PEMF
multiZAP

Utworzona na podstawie książki Podręcznik RIFE'a [2018-04]. Działa z nowy oprogramowaniem do freePEMFa jako terapia fabryczna nr 4.
Używać z matą lub cewką pomarańczową z tłumikiem

Test multiZAP

Urządzenie

multiZAP

 Pozwala przetestować ładowanie skryptu do multiZAPa oraz czy urządzenie działa prawidłowo.

Zaburzenie krążenia obwodowego

Urządzenie

free-PEMF

Zaburzenie krążenia obwodowego. Szumy uszne. 3 x tygodniowo, wieczorem. Opracowano na podstawie Fizykoterapia, wyd. PZWL, Tadeusz Mika i Wojciech Kasprzak, ISBN 978-83-200-4663-2

Cewkę pomarańczową przykładać do aorty lub tętnicy szyjnej.

OOBE wg Bzomy

Urządzenie

free-PEMF
multiZAP

Zainspirowany odkryciami i książkami lek. med. Jarosława Bzomy, w ramach swojego eksperymentu, przygotowałem 20 minutowy skrypt do "opuszczania ciała" i osiągania stanu OOBE (Out Of Body Experience) Kładziemy się na macie, na prawym boku.

Borelioza - część pierwsza

Urządzenie

multiZAP

Terapia została stworzona na podstawie książki. Niemniej proces terapeutyczny jest bardziej złożony i wymaga zmiany programu w jej trakcie. Trzeba używać kilku programów i je nieustannie zmieniać. ten skrypt może posłużyć jako początek biorezonansowej.