Opis

Jeśli masz specyficzne problemy ze złożeniem i uruchomieniem free-PEMF to ten wątek jest dla Ciebie. Zobacz najpierw do najczęściej występujących problemów i ich rozwiązań.

 

Tryb PC

Fora

Dzień dobry....

W kolejnym urządzeniu po jego uruchomieniu włącza się tryb PC (bez podłączenia do komputera) Ciekawostką jest fakt że po podłączeniu przy komendzie bat wyskakuje 0. 

Proszę o pomoc gdzie szukać błędu

Dziękuję

kalibracja baterii

Fora

Dzień dobry...

Zauważyłem podobny problem jak u innych użytkowników: zbyt szybko rozładowujący się akumulator. Komenda bat podaje 120 po naładowanym a  miernik 12,5. Dokonałem kalibracji cbat 125. Po wydaniu ponownej komendy bat znów otrzymałem wynik 120, mimo kalibracji. Tak jakby nie została zapamiętana, choć po komendzie pojawił się napis OK.

Pomocy...

Ładowanie swoich terapii

Fora

Dzień dobry...

Czy ładując swoją terapię przy użyciu downloadera, kasuje oprogramowanie podstawowe (3 programy, 3 terapie) wgrane w pemf czy też terapia wgrana przy użyciu downloadera zajmuje zawsze pierwsze miejsce w sofcie ? i każda następna wgrana będzie zawsze na pozycji pierwszej. 

Udoskonalenia freePEMF

Fora

Korzystając często z freePEMF duo zauważyłem ,że często muszę ładować akumulator. Postanowiłem temu zaradzić. Chcąc rozwiązać ten problem dorobiłem dodatkowe gniazdo zasilania na drugi akumulator zewnętrzny ( w moim przypadku większej pojemności 7.2 Ah ) podłączony równolegle do istniejącego w urządzeniu. Jedyny minus to dodatkowe "pudełko" stojące z boku ,ale nieporównywalnie zwiększa czas działania freePEMF. Małym kosztem większe możliwości.

pozdrawiam.

 

Free pemf duo problem z uruchomienienm

Fora

Dzień dobry..

Jestem nowy, niestety mierna wiedza elektroniczna,

Złożyłem 3 pemf duo dwa chodzą bez zarzutu, lecz z jednym mam problem polegający na tym , że po wgraniu softu nie słyszę buzzera i po naciśnięciu przycisku zapala się lcd z prostokątami i  po odpuszczeniu przycisku wszystko gaśnie. Nie pojawiają się napisy i sygnały jak w dwóch poprzednich. Przełożyłem już dwa razy płytki by wykluczyć błąd. Pomocy....