Opis

Jeśli masz specyficzne problemy ze złożeniem i uruchomieniem free-PEMF to ten wątek jest dla Ciebie. Zobacz najpierw do najczęściej występujących problemów i ich rozwiązań.

 

freePEMF duo battery charging

Fora

Witam

Od paru dni próbuje uruchomić freePEMF duo na wyświetlaczu pokazuje sie battery charging.

Odszukałem na forum post w którym też jest ten sam problem ( https://biotronika.pl/node/187 )ale po sprawdzeniu wszystkiego wg zaleceń nadal nie mogę poradzić sobie z tym problemem. Proszę o pomoc.battery charging

Problem z oprogramowaniem

Fora

Dzień dobry...

Po złożeniu PEMF i wgraniu softu pali mi się tylko jedna linijka na wyświetlaczu (pomimo odkomendowania właściwej linijki) Tak jest przy niebieskim wyświetlaczu.

//LiquidCrystal_I2C lcd(0x3F,16,2);  // set the LCD address to 0x3F for a 16 chars and 2 line display
LiquidCrystal_I2C lcd(0x27,16,2);  // set the LCD address to 0x27 for a 16 chars and 2 line display

a ponadto po włączeniu urządzenie zostaje jakby zablokowane, tzn, zachowuje się jakbym trzymał zwarte przewody przycisku, przechodząc kolejno do BT i serwisu.

Zastosowanie podręcznika Rife`a do free pemf

Fora

Dzień dobry. Jestem zielonym użytkownikiem któremu udało się opanować składanie free pemf. Zakupiłem podręcznik RIFE`A. Czy częstotliwości przypisane do danych schorzeń w ww. podręczniku mogę programować do free pemf duo licząc na właściwe działanie, czy też dydykowane one są do multizappa. Krótko mówiąc jaka jest różnica między wklepaniem częstotliwości i podawaniem sygnału przez cewki czy matę a te same częstotliwości zapodane multizapem. 

LiquidCrystal_I2C.h

Fora

Witam próbuję aktualizować stary freePEMF i nie mogę wyskakuję mi taki błąd

 

Arduino:1.8.9 (Windows 7), Płytka:"Arduino Nano, ATmega328P (Old Bootloader)"

freePEMF:29:32: error: LiquidCrystal_I2C.h: No such file or directory

compilation terminated.

exit status 1
LiquidCrystal_I2C.h: No such file or directory

Ten raport powinien zawierać więcej informacji jeśli w 
File -> Preferencje zostanie włączona opcja "Pokaż
szczegółowe informacje podczas kompilacji"
 

kalibracja baterii

Fora

Dzień dobry...

Zauważyłem podobny problem jak u innych użytkowników: zbyt szybko rozładowujący się akumulator. Komenda bat podaje 120 po naładowanym a  miernik 12,5. Dokonałem kalibracji cbat 125. Po wydaniu ponownej komendy bat znów otrzymałem wynik 120, mimo kalibracji. Tak jakby nie została zapamiętana, choć po komendzie pojawił się napis OK.

Pomocy...

Ładowanie swoich terapii

Fora

Dzień dobry...

Czy ładując swoją terapię przy użyciu downloadera, kasuje oprogramowanie podstawowe (3 programy, 3 terapie) wgrane w pemf czy też terapia wgrana przy użyciu downloadera zajmuje zawsze pierwsze miejsce w sofcie ? i każda następna wgrana będzie zawsze na pozycji pierwszej. 

Udoskonalenia freePEMF

Fora

Korzystając często z freePEMF duo zauważyłem ,że często muszę ładować akumulator. Postanowiłem temu zaradzić. Chcąc rozwiązać ten problem dorobiłem dodatkowe gniazdo zasilania na drugi akumulator zewnętrzny ( w moim przypadku większej pojemności 7.2 Ah ) podłączony równolegle do istniejącego w urządzeniu. Jedyny minus to dodatkowe "pudełko" stojące z boku ,ale nieporównywalnie zwiększa czas działania freePEMF. Małym kosztem większe możliwości.

pozdrawiam.

 

Free pemf duo problem z uruchomienienm

Fora

Dzień dobry..

Jestem nowy, niestety mierna wiedza elektroniczna,

Złożyłem 3 pemf duo dwa chodzą bez zarzutu, lecz z jednym mam problem polegający na tym , że po wgraniu softu nie słyszę buzzera i po naciśnięciu przycisku zapala się lcd z prostokątami i  po odpuszczeniu przycisku wszystko gaśnie. Nie pojawiają się napisy i sygnały jak w dwóch poprzednich. Przełożyłem już dwa razy płytki by wykluczyć błąd. Pomocy....