Co nowego na koniec 2017 roku

Widok z Ślęży na Radunię

Dużo się dzieje, więc bez zbędnego wstępu przechodzę do rzeczy:

Hehaka utworzył projekt biotronika na Github-ie. Zajmuje się obecnie refaktoringiem BIOzap-a do free-PEMFa. Będą nowe funkcje i obsługa pulsometru. O nowych poleceniach możecie przeczytać tu. Przy okazji szukamy ludzi, którzy chcą się zająć tworzeniem oprogramowania na: mikroprocesory jedno-układowe, javę, androida, Drupala , Linuxa itp.

Ja (Krzysiek) obecnie zająłem się stworzeniem algorytmu do kalibracji multiZAP-a. Soft obsługujący BIOzap do multiZAP pojawi się na przełomie roku 2017/2018.

Amiga stworzył loader skryptów do urządzeń bezpośrednio ze strony, bez konieczności używania jakiegokolwiek oprogramowania. Przyciski pod skryptami terapii. Ja umożliwiłem wam publikowanie swoich skryptów widząc, że to i tak robicie na forum. Kliknij Dodaj treść i wybierz Terapia.

Amiga dostarczy prosty dowloader, który pozwoli ładować do arduino zarówno oprogramowanie sterujące urządzeniami jak i skrypty terapii. Będzie to robił bezpośrednio ze strony, co maksymalnie uprości tę czynność. Plan na wiosnę 2018.

Uruchomiłem możliwość komunikowania się pomiędzy zarejestrowanymi użytkownikami witryny, abyście nie musieli publikować własnych adresów email. Unikniecie w ten sposób spamu, bo boty przeszukują zasoby w internecie w celu wynajdywania adresów i dopisywania ich do list dystrybucyjnych. Użytkownik, aby inni mogli się z nim komunikować, musi włączyć swój formularz w ustawieniach konta (Moje konto na pasku z prawej).

Kontakt

Aby wysłać do jakiegoś użytkownika wiadomość, to wystarczy kliknąć jego nazwę i wybrać zakładkę kontakt.

Dagmel udostępnił płytkę PCB do free-PEMFa. Jeśli jesteście zainteresowaniu to użyjcie jego formularza kontaktowego.

Na koniec najważniejsza wiadomość. 23-25.02.2018 planujemy imprezę integracyjną dla ludzi zaangażowanych w rozwój biotronika.pl. W planie jest zintegrowanie się, porozmawianie o planach, idei, a także warsztat na którym każdy wykonana multiZAPa dla siebie. Impreza jest trzydniowa, tj. dwa noclegi, po kosztach. Wyżywienie we własnym zakresie. Miejsce: okolice Sobótki i góry Ślęży. W takim wypadku będzie możliwość zwiedzenia studia NTV. Impreza jest dedykowana dla 8-12 osób. Jeśli angażujesz się w życie biotronika.pl i chciałbyś być na tej imprezie to skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy. Agenda imprezy.

Przy okazji dziękuję wszystkim osobom angażującym się na Forum. Nic o tym nie napisałem, poza płytką PCB. Dzieje się dużo, a o tym możecie poczytać.