Medycyna energetyczno-informacyjna i rozwój duchowy

Webinarium

Nawiązując do dużego zapotrzebowania społecznego Niezależna Telewizja NTV oraz portal biotronika.pl zdecydowały o emisji cyklicznych webinariów poświęconych wykorzystaniu nowoczesnych technologii medycyny energetyczno-informacyjnej i rozwoju duchowego. 

Webinaria będą się odbywać co miesiąc w pierwszy czwartek miesiąca w godzinach 21:00-22:00 na portalu Niezależnej Telewizji lub witrynie YouTube NTV

Webinaria są przede wszystkim dedykowane osobom, które zbudowały opublikowane urządzenia samodzielnie lub brały udział w warsztatach. Intencją autorów jest poruszanie tematów z praktycznego wykorzystania posiadanego sprzętu oraz szerzenia wiedzy o nim.  

Webinarium nie jest miejscem rozwiązywania problemów technicznych. Jeśli masz tego typu pytania to korzystaj z Formularza Kontaktowego, działu Ratuj lub Forum witryny biotronika.pl. 

Do aktywnego uczestnictwa będzie konieczne posiadanie konta Google, ponieważ do realizacji webinariów będziemy korzystać z technologii YouTube online i wbudowanego chatu. 

Aktywne uczestnictwo, zgodnie z promowaną ideą, jest darmowe. Każdy będzie mógł zadać dowolne pytanie związane z tematem. 

Zapraszamy serdecznie 

 

Tematy webinariów 

02.11.2017 – Dobre i złe pole elektromagnetyczne. Praktyczne wykorzystanie free-PEMF w przeciwdziałaniu niekorzystnym czynnikom środowiskowym. 

 

 

07.12.2017 – Wykorzystanie pulsującego pola elektromagnetycznego niskich częstotliwości PEMF ELF w skuteczniejszym leczeniu chorób. 

     

PEMF Expert Training - Marcus Freudenmann [2017-12]

 

04.01.2018 – Tradycyjna medycyna chińska versus elektroakupunktura Volla .

 

01.02.2018 – Czym jest biorezonas - częśc 1

 

16.02.2018 - Czym jest biorezonas - częśc 2 - praktyczne zastosowanie aktywnego biorezonansu.

 

1.03.2018 - Czym jest biorezonas - częśc 3 - Jak skutecznie stosować. Czynniki sukcesu terapii.

Następne audycje w nowej formule zaczną się we 2019 roku.

Zaległa audycja - Czy biorezonans działa? Badania naukowe.