Medycyna energetyczno-informacyjna i rozwój duchowy

Webinarium

Webinaria będą się odbywać co miesiąc w pierwszy czwartek każdego miesiąca w godzinach 20:00-21:00 na kanale YT portalu. 

Webinaria są przede wszystkim dedykowane osobom, które zbudowały opublikowane urządzenia samodzielnie lub brały udział w warsztatach. Intencją autorów jest poruszanie tematów z praktycznego wykorzystania posiadanego sprzętu oraz szerzenia wiedzy o nim.  

Webinarium nie jest miejscem rozwiązywania problemów technicznych. Jeśli masz tego typu pytania to korzystaj z Formularza Kontaktowego, działu Ratuj lub Forum witryny biotronika.pl. 

Do aktywnego uczestnictwa będzie konieczne posiadanie konta Google, ponieważ do realizacji webinariów będziemy korzystać z technologii YouTube online i wbudowanego chatu. 

Aktywne uczestnictwo, zgodnie z promowaną ideą, jest darmowe. Każdy będzie mógł zadać dowolne pytanie związane z tematem. 

Zapraszamy serdecznie

 

Plan premiery filmów i webinariów 2019

7.03.2019 20:00 - FILM Biorezonans od środka - Nova Diagnostics cz.1

Autor dokonuje inżynierii odwróconej popularnego urządzenia do biorezonansu znajdującego się w gabinetach specjalistów od naturopatii i biorezonansu. Porównuje różnice pomiędzy otwartą konstrukcją miniVOLL i komercyjnym NOVA Diagnostics bliźniaczo podobnym do urządzenia występującego na polskim rynku. Autor zastanawia się czy elektroakupunktura Volla, vega-test i express-scan mają prawo działać?

 

22.03.2019 - PREMIERA FILMU Biorezonans od środka - Nova Diagnostics cz.2: Express-scan,  cz.3: Elektroakupunktura Volla  (EAV) i Vegatest

Część 2. Prezentacja jak działa urządzenie NOVA Diagnostics i jego oprogramowanie do Express-scan. Próba odpowiedzenia na pytanie czy ta metoda daje wiarygodne wyniki. Na czym opiera ta metoda swoje działanie?

Literatura:

  • Prawie wszystko o metodzie R. Volla, wyd. Ensoelectronics 2009, ISBN 9788393226924
  • Vegatest diagnostyka wegetatywno-rezonansowa Teoria i praktyka, wyd. Ensoelectronics 2011, ISBN 9788393226917
  • Pomoc do Programu AM SCAN VEGATEST wyd. Ensoelectronics 2011
  • Instrukcja do urządzenia NOVA Diagnostics [2019-03]
  • Vegetative nervous system [Wikipedia 2019-03]

Czeka na emisję: Część 3. Na czym polega metoda EAV. Jak działa oprogramowanie do EAV. Co pomaga, a co przeszkadza w EAV Vegatest w wykonaniu NOVA Diagnostics. Jak działa selektor preparatów - próba odpowiedzi na to pytanie. Na co należy zwrócić uwagę udając się do gabinetu specjalisty od biorezonansu lub naturopaty stosującego te metody.

Zobacz moje przemyślenie po nakręceniu tej serii.

 

30.03.2019 - Na czym polega biorezonans? Podstawy biorezonansu. Odpowiada na to pytanie praktyk Anne R. Mijwaard z Holandii. Polskie napisy made in biotronika. Warto zobaczyć te dwa krótkie filmiki. Anne niedługo nakręci i opublikuje film  na swoim kanale o freePEMF.

  

 

4.04.2019 - WEBINARIUM - Elektroakupunktura Volla i elektroakupunktura.

Przeniesione na 5.04.2019 z uwagi na zmiany wprowadzane na portalu: zobacz: https://biotronics.eu Stajemy się międzynarodową rodziną!

Czym różnią się te metody? Co dzięki nim zyskujemy? Czym są te metody? Ile to kosztuje? Kiedy warto zacząć je stosować, a kiedy nie? Jak zacząć? - Postaram się wyczerpująco odpowiedzieć na te i inne pytania.

 

26.05.2019 - WEBINARIUM Elektroakupunktura R. Volla (EAV)  w praktyce - jak samodzielnie się diagnozować.

Obecnie trwają pracę mające na celu opublikować konstrukcję giWELLNESS, jak i doprowadzić oprogramowanie do stanu beta (piewrwszej używalności). Wile osób mnie o to prosi. W związku z tym webinarium o EAV zostaje przeniesione na ostatni weekend maja (niedziela), aby sprostać waszym oczekiwaniom.

Czy to jest trudne? Jak zdobyć sprzęt. Literatura fachowa. Jak zacząć. Czynniki sukcesu. Metodyka pracy. Będzie bardzo praktycznie. 

 

6.06.2019 - PREMIERA FILMU Biorezonans od środka - Quantum Resonance Magnetic Analyzer

Autor dokonuje inżynierii odwróconej urządzenia występującego na popularnych aukcjach internetowych. Jak to urządzenie działa? Co można powiedzieć o tym urządzeniu? Prezentacja własnych wyników. Poniżej umieszczam film innego autora w wersji angielskiej.

 

4.07.2019 - WEBINARIUM - Badania naukowe związane z Vegatest

Czy model medycyny chińskiej jest uznawany naukowo? Czy NFZ refunduje zabiegi akupunktury? Na czym polega medycyna chińska. Czym są meridiany i punkty BAP. Koncepcja R. Volla. Fenomen opadania wskazówki. Na czym polega metoda dra Helmuta Schimella Vegatest. Czym jest układ wegetatywny? Badania naukowe dotyczące Vegatest.
 

1.08.2019 - WEBINARIUM - Spektroskopia bioimpedancji, a metoda biorezonansu F-scan

Czym jest biorezonans i jak ma związek z pomiarem impedancji organizmu człowieka. Co to jest spektroskopia? Naukowe i paranaukowe zastosowania biorezonansu.

 

05.09.2019 - WEBINARIUM - Dobre i złe pole elektromagnetyczne

 

Webinaria  z 2017 i 2018 roku

02.11.2017 – Dobre i złe pole elektromagnetyczne. Praktyczne wykorzystanie free-PEMF w przeciwdziałaniu niekorzystnym czynnikom środowiskowym. 

 

 

07.12.2017 – Wykorzystanie pulsującego pola elektromagnetycznego niskich częstotliwości PEMF ELF w skuteczniejszym leczeniu chorób. 

     

PEMF Expert Training - Marcus Freudenmann [2017-12]

 

04.01.2018 – Tradycyjna medycyna chińska versus elektroakupunktura Volla .

 

01.02.2018 – Czym jest biorezonas - częśc 1

 

16.02.2018 - Czym jest biorezonas - częśc 2 - praktyczne zastosowanie aktywnego biorezonansu.

 

1.03.2018 - Czym jest biorezonas - częśc 3 - Jak skutecznie stosować. Czynniki sukcesu terapii.

 

Seria "W praktyce"

Magnetostymulacja

Magnetoterapia