RemoteZap Android App

Cześć!Screen shot ze sklepu Google Play

Wiem, że Krzysztof już wspominał o moim projekcie, ale chciałbym założyć osobny temat.

Stworzyłem aplikacje, która umożliwia wgrywanie terapii do urządzeń obsługujących język bioZAP.
Aplikacja posiada również tryb konsoli, dzięki czemu możemy się komunikować z urządzeniami bezpośrednio z telefonu za pomocą kable USB.

 

 

 

 

 

 

 

Aplikację można pobrać w sklepie Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.biotronics.remotezap&hl=pl
26.06 wyszła aktualizacja.
Do działania niezbędne jest włączenie funkcji OTG w telefonie.

Kod źródłowy: https://github.com/Slepun/RemoteZap

Zachęcam wszystkich do testowania, komentowania, oceniania jak i również rozwijania aplikacji.

Polish

Po aktualizacji mi działa. Rozwiązanie niezwykle wygodne. Czekamy na podłączenie bazy danych portalu. Ja przygotowuję import ponad 2000 terapii zaimportowanych z fabrycznych urządzeń.

Language

Polish

Aplikacja robiona w Android Studio.
Język programowania Java.

Jeśli ktoś chciałby przejść po kodzie, polecam debugowanie poprzez WiFi (telefon jest podłączony z urządzeniem, a instrukcje wykonywania idą z telefonu do Android Studio). W ten sposób działają breakpointy (ogólnie wszystko działa jak normalne debugowanie).

Instrukcja:
https://stackoverflow.com/questions/4893953/run-install-debug-android-applications-over-wi-fi

 

Language

Polish

Ja obecnie używam (testuje) takie urządzenie które sterowanie ma z komórki z poziomu aplikacji a  odbiornik i nadajnik ma wielkość pudełka zapałek (może ciut większe). Nazywa się HEALY .

Link 

https://www.facebook.com/maciek.brzoza.3?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBWG_pSdXFlEnP-e7F6stqTDoK-UahOKjvbIcDDmwwAc0Oifn-4Zv8bd33EOBsL8wuDBmqF5BqoDrVh&hc_ref=ARTT3yPJ4nQa0r68rlqx2zYomd1h7vuOKSbPVtmHX4xlKQd-hxv9JQ_n-Rcg4FJg_xU&fref=nf

Dodam że narazie spisuje się dobrze.

Pozdrawiam.

 

Language

Polish

Dodane przez Krzysiek w odpowiedzi na

Kotlin powinien się sprawdzić i pewnie wyjdzie mniej linii kodu w stosunku do Javy. Pozostaje kwestia poznania języka. Minusem jest to, że więcej przykładów/rozwiązań można znaleźć dla Javy.

Language

Polish

Obejrzałem ten film i w mojej opinii to odgrzewanie tych samych marketingowych kotletów. Za to brak konkretów. Jedno jest pewne, że na raty se można kupować częstotliwości w programach.

Language

Polish

Witam serdecznie.

Healy to trochę inne urządzenie. Nie tylko zapper (mikroprądy i częstotliwości ) ale działanie w polu informacyjnym a więc informoterapia (jak kuleczki na  które nagrywała terapeutka informację).

Zacząłem korzystać z biorezonansu 1.5 roku temu i bardzo to  pomogło mojej rodzinie (dzieciom) i mnie. Przestaliśmy chorować ;-). Wtedy oprócz terapii  w gabinecie korzystaliśmy ze sweepera od enso.  Miał on taką wadę że trzeba było siedzieć i trzymać elektrody mosiężne. W healy tego nie ma.

Później uruchomiłem multizappa i też długo korzystaliśmy. Jako ciekawostkę dodam że częstotliwość 0.5 Hz włączona na 10 min z klawiatury działa bardzo uspokajająco na zdenerwowaną osobę (testowane na żonie i teściowej).

Masz dobry pomysł aby wykorzystać smartfon do sterowania multizapem. Uprości to bardzo samo urządzenie. Dodatkowo można pokusić się o stosowanie elektrod bransoletkowych lub nawet tekstylnych ze srebrną nitką. Na aliekspress to nie  kosztuje dużo. Są to elektrody do EMS lub nawet samoprzylepne do ekg.

Bardzo Ci kibicuję w twoich działaniach.  

Pozdrawiam serdecznie Maciej

Language

Polish

Dzień dobry wszystkim....

Zainstalowałem apkę, kupiłem odpowiedni kabelek. Niestety coś jest nie tak. Apka łączy się z PEMF duo, status zielony ale po połączeniu (konsola, zarządzanie terapiami i ustawienia) są szare, nieaktywne. Po wejściu w przycisk "o aplikacji" i wyjściu wszystko wydaje się działać poprawnie. Niestety nie mogę przesłać terapii spod zarządzania terapiami. Naciśnięcie UPLOAD nie powoduje wgrania terapii. Pasek postępu wskazuje w nieskończoność wgrywanie terapii. Natomiast nie ma problemu z przesyłaniem frekwencji z poziomu konsoli. Non stop wyświetla się napis ls, ale po napisaniu freq i dodaniu czasu wszystko działa.

Proszę o pomoc

Dziękuję

Language

Polish

Hej,

Zerknąłem w kod i znalazłem kilka rzeczy do zrobienia.

Pytania:

1. Masz najnowszą wersję aplikacji (instalacja po 26.06.2020) TODO: wyświetlanie wersji aplikacji.
2. Czy na urządzeniu jest wgrana jakaś terapia? (oprócz tych które są na stałe w oprogramowaniu)
Jeśli nie to prosiłbym o wgranie jakiejś terapi. Ważne żeby pierwsza linia zawierała komentarz (tekst poprzedzony #) np.: 

# Rytm Ziemi
# Czas 8 minut
beep 200
rec 1178 120
chp 1
rec 1178 120
chp 0
rec 783 120
chp 1
rec 783 120
beep 200
off
@

3. Czy po włączeniu aplikacji i podłączeniu urządzenia, po odczekaniu powiedzmy 20sekund, kółko ładowania znika? Przyciski stają się aktywne? (bez wejścia do "O aplikacji").

 

Language

Polish

Dodane przez Slepun w odpowiedzi na

Cześć...

Dziękuję za odpowiedź. Mam wersję z 25 czerwca 2020. Nie mogę znaleźć wersji po 26 czerwca 2020.

Ale wgranie tej przykładowej, zastępującej standardową pomogło. Jest Jak piszesz. Aplikacja wydaje się działać poprawnie. Niemniej mam problem z wgraniem kolejnego programu, by zastąpić poprzedni.

 

Language

Polish

Hej,

Źle spojrzałem. Najnowsza wersja jest z 25.06.
Chwilowo nie mam dostępu do urządzenia, ale ostatnio udało mi się zreprodukoawć ten problem.
Jak tylko odzyskam swojego freePemf'a to popracuję nad tym. Gdy uda mi się naprawić problem, to najnowsza wersja napewno będzie na Play Store.

Jeszcze jedno pytanie, korzystasz z freePemf czy z freePemf Duo?
 

Language

Polish

Hej,

Dostępna jest już nowa wersja RemoteZap.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.biotronics.remotezap&hl=pl )

Naprawia problem z komunikacją zgłoszony przez Danek. Dodatkowo w menu O aplikacji można odczytać wersje aplikacji (aktualnie 1.2).

Zbieram się do dodania obsługi bluetooth, może się uda na święta? ;)

A dla niecierpliwych, skontaktował się ze mną niejaki Zoltan. Z tego co pisał to miał problem z rejestracją na forum, ale podesłał link do aplikacji obsługującej bluetooth. Sam nie testowałem, więc się nie wypowiem jak działa.

Aplikacja:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gz.bluezap&hl=pl
Kod źródłowy:
https://github.com/zgorfol/bluezap

Language

Polish