RemoteZap Android App

Cześć!Screen shot ze sklepu Google Play

Wiem, że Krzysztof już wspominał o moim projekcie, ale chciałbym założyć osobny temat.

Stworzyłem aplikacje, która umożliwia wgrywanie terapii do urządzeń obsługujących język bioZAP.
Aplikacja posiada również tryb konsoli, dzięki czemu możemy się komunikować z urządzeniami bezpośrednio z telefonu za pomocą kable USB.

 

 

 

 

 

 

 

Aplikację można pobrać w sklepie Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.biotronics.remotezap&hl=pl
26.06 wyszła aktualizacja.
Do działania niezbędne jest włączenie funkcji OTG w telefonie.

Kod źródłowy: https://github.com/Slepun/RemoteZap

Zachęcam wszystkich do testowania, komentowania, oceniania jak i również rozwijania aplikacji.

Polish

Po aktualizacji mi działa. Rozwiązanie niezwykle wygodne. Czekamy na podłączenie bazy danych portalu. Ja przygotowuję import ponad 2000 terapii zaimportowanych z fabrycznych urządzeń.

Language

Polish

Aplikacja robiona w Android Studio.
Język programowania Java.

Jeśli ktoś chciałby przejść po kodzie, polecam debugowanie poprzez WiFi (telefon jest podłączony z urządzeniem, a instrukcje wykonywania idą z telefonu do Android Studio). W ten sposób działają breakpointy (ogólnie wszystko działa jak normalne debugowanie).

Instrukcja:
https://stackoverflow.com/questions/4893953/run-install-debug-android-applications-over-wi-fi

 

Language

Polish

Ja obecnie używam (testuje) takie urządzenie które sterowanie ma z komórki z poziomu aplikacji a  odbiornik i nadajnik ma wielkość pudełka zapałek (może ciut większe). Nazywa się HEALY .

Link 

https://www.facebook.com/maciek.brzoza.3?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBWG_pSdXFlEnP-e7F6stqTDoK-UahOKjvbIcDDmwwAc0Oifn-4Zv8bd33EOBsL8wuDBmqF5BqoDrVh&hc_ref=ARTT3yPJ4nQa0r68rlqx2zYomd1h7vuOKSbPVtmHX4xlKQd-hxv9JQ_n-Rcg4FJg_xU&fref=nf

Dodam że narazie spisuje się dobrze.

Pozdrawiam.

 

Language

Polish

Dodane przez Krzysiek w odpowiedzi na

Kotlin powinien się sprawdzić i pewnie wyjdzie mniej linii kodu w stosunku do Javy. Pozostaje kwestia poznania języka. Minusem jest to, że więcej przykładów/rozwiązań można znaleźć dla Javy.

Language

Polish

Obejrzałem ten film i w mojej opinii to odgrzewanie tych samych marketingowych kotletów. Za to brak konkretów. Jedno jest pewne, że na raty se można kupować częstotliwości w programach.

Language

Polish

Witam serdecznie.

Healy to trochę inne urządzenie. Nie tylko zapper (mikroprądy i częstotliwości ) ale działanie w polu informacyjnym a więc informoterapia (jak kuleczki na  które nagrywała terapeutka informację).

Zacząłem korzystać z biorezonansu 1.5 roku temu i bardzo to  pomogło mojej rodzinie (dzieciom) i mnie. Przestaliśmy chorować ;-). Wtedy oprócz terapii  w gabinecie korzystaliśmy ze sweepera od enso.  Miał on taką wadę że trzeba było siedzieć i trzymać elektrody mosiężne. W healy tego nie ma.

Później uruchomiłem multizappa i też długo korzystaliśmy. Jako ciekawostkę dodam że częstotliwość 0.5 Hz włączona na 10 min z klawiatury działa bardzo uspokajająco na zdenerwowaną osobę (testowane na żonie i teściowej).

Masz dobry pomysł aby wykorzystać smartfon do sterowania multizapem. Uprości to bardzo samo urządzenie. Dodatkowo można pokusić się o stosowanie elektrod bransoletkowych lub nawet tekstylnych ze srebrną nitką. Na aliekspress to nie  kosztuje dużo. Są to elektrody do EMS lub nawet samoprzylepne do ekg.

Bardzo Ci kibicuję w twoich działaniach.  

Pozdrawiam serdecznie Maciej

Language

Polish

Dzień dobry wszystkim....

Zainstalowałem apkę, kupiłem odpowiedni kabelek. Niestety coś jest nie tak. Apka łączy się z PEMF duo, status zielony ale po połączeniu (konsola, zarządzanie terapiami i ustawienia) są szare, nieaktywne. Po wejściu w przycisk "o aplikacji" i wyjściu wszystko wydaje się działać poprawnie. Niestety nie mogę przesłać terapii spod zarządzania terapiami. Naciśnięcie UPLOAD nie powoduje wgrania terapii. Pasek postępu wskazuje w nieskończoność wgrywanie terapii. Natomiast nie ma problemu z przesyłaniem frekwencji z poziomu konsoli. Non stop wyświetla się napis ls, ale po napisaniu freq i dodaniu czasu wszystko działa.

Proszę o pomoc

Dziękuję

Language

Polish

Hej,

Zerknąłem w kod i znalazłem kilka rzeczy do zrobienia.

Pytania:

1. Masz najnowszą wersję aplikacji (instalacja po 26.06.2020) TODO: wyświetlanie wersji aplikacji.
2. Czy na urządzeniu jest wgrana jakaś terapia? (oprócz tych które są na stałe w oprogramowaniu)
Jeśli nie to prosiłbym o wgranie jakiejś terapi. Ważne żeby pierwsza linia zawierała komentarz (tekst poprzedzony #) np.: 

# Rytm Ziemi
# Czas 8 minut
beep 200
rec 1178 120
chp 1
rec 1178 120
chp 0
rec 783 120
chp 1
rec 783 120
beep 200
off
@

3. Czy po włączeniu aplikacji i podłączeniu urządzenia, po odczekaniu powiedzmy 20sekund, kółko ładowania znika? Przyciski stają się aktywne? (bez wejścia do "O aplikacji").

 

Language

Polish