Wypożyczę / kupię

Serdecznie witam wszystkich.

Temat budowy urządzeń mam w planach ale jako że zawsze brakuje czasu (I chęci) zrobiło się bardzo pilnie - w środę mam mieć zabieg artroskopii łękotki i chciałbym wypróbować urządzenie m.in. w celu przyspieszenia gojenia.

I tutaj prośba do was: Czy ktoś byłby w stanie wypożyczyć (lub sprzedać) urządzenie freePEMF lub multiZAP ?

Najlepiej z górnego śląska, oczywiście pokrywam wszelkie koszty, proszę o wiadomość.

Polish

Kiedyś wpadł mi do głowy taki pomysł, aby zbudować kilkadziesiąt urządzeń i je za darmo wypożyczać. Pożyczający płaciłby tylko za przesyłkę oraz wpłacał w 100% zwrotną kaucję. Jeśli urządzenie by działało to raczej by go nie zwrócił wypożycającemu, a kaucja by posłużyła do odtworzenia urządzenia. Kwestia ustalenia wysokości kaucji. 

Ciekawe, bo w tym modelu wypożyczający nic nie sprzedaje i nie ma tu zysku (kaucja służy do odtworzenia urządzenia i jest nieopodatkowana) więc także nie możba tego podciągnąć pod działalność gospodarczą. Nawet to skonsultowałem z US w Gliwicach.

Tylko ktoś musiałby chcieć budować te urządzenia za kasę dla wypożyczającego. Obecnie taka działalność, do pewnej kwoty, jest zwolniona z opodatkowania.

Jakby ktoś był chętny to służę pomocą w uruchomieniu wypożyczalni.

 

Language

Polish

Witam. 

Ja ostatnio zrobiłem multizapa na płytce trawionej w domowych warunkach, ponieważ na płytkach stykowych często występują przerwania i nie działa. a tym bardziej w przesyłce (kurierzy rzucają paczkami).  Buduje drugi egzemplarz testowy i jak będzie działało to wrzucę schemat na forum. Pytanie na jaką kwotę można wycenić takiego multizapa aby móc go wypożyczyć. Do tej pory zbudowałem 4 szt (dla siebie, teściowej, kuzyna, znajomego) teraz buduję dla rodziców. Przydał by się jakiś schemat testowania takiego multizapa. Czy po budowie wszystko jest poprawne.

Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę.

 

 

Language

Polish

Można by się pokusić o zamówienie seryjnego urządzenia, jak przy gWELLNESS. Niemniej multiZAP to konstrukcja już nierozwijana. multiZAP++ ma sens bo jest mniej skomplikowany, ma ogromne możliwości no i posiada parametry jak urządzenia profesjonalne, a nawet jest lepszy. Będzie sterowany w 100% ze smartfona przez BT, przez co będzie miał dostęp do wciąż aktualizowanej bazy danych terapii.

Muszę wpierw zakończyć temat qiWELLNESS i wracam do multiZAP++.

Więcej: https://biotronika.pl/node/180

 

 

Language

Polish