Biorezonans w połączeniu z TCM prawa 5 elementów

 

Witam serdecznie

Tematem biorezonansu zajmuję się od ponad 20 lat. Jak dyplomowany Naturopata D.Sc. z długoletnią praktyką stosuję metody biorezonansowe w połączeniu  z diagnostyką i terapiami według prawa 5 elementów TCM (Traditional Chinese Medicine). Poniżej przedstawiam krótką informację odnośnie walki z pyłkami. Problem na czasie za chwilę istne pylenie w Polsce. 

 

KTT w serce alergii pyłkowej – nowe podejście w biorezonansie

Jako Naturopata w swojej praktyce holistycznej zauważyłem bardzo wiele metod odczulania alergenu pyłkowego, od metod klasycznych po różne techniki naturalne. Najbardziej owocne  rezultaty przynosiła do tej pory standardowa metoda biorezonansu BRT. Niestety i ona z uwagi na rosnące uprzemysłowienie i coraz powszechniejsze choroby stała się mniej skuteczna. W związku z powyższym, zacząłem poszukiwać metod skuteczniejszych, a zarazem stabilniejszych i szybszych. Niezwykle skuteczną okazała się diagnostyka i odczulanie (odciążanie) metodą biorezonansową KTT. Dzięki wykorzystaniu wiedzy medycyny chińskiej prawa 5 elementów i zastosowaniu odpowiedniego wzorca drgań na punktach akupunkturowych dowiadujemy się jakie organy zostały osłabione np: oskrzela, płuca, zatoki czy drogi oddechowe oraz czy alergia pyłkowa jest w stanie ostrym czy przewlekłym. Co najważniejsze sprawdzamy, czy alergia występuje w stanie krzyżowym do alergii pokarmowej oraz czy współistnieje z obciążeniem grzybiczym, pestycydowym, fosforanowym oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami powietrza. Przy jednoczesnym zastosowaniu terapii drugiego modułu terapeutycznego zintegrowanego drugim kanałem wejściowym stało się możliwe zastosowanie informacji substancji stabilizujących alergię pyłkową:

  • ampułka alergii krzyżowych - za pomocą tej ampułki przyśpieszamy usuwanie alergii pyłkowej powiązanej z alergią na produkty pokarmowe (coupling) np: pyłek brzozy w powiązaniu krzyżowym do alergenu pokarmowego owoców jabłka. Białka obecne w pyłkach roślin bywają identyczne lub bardzo zbliżone pod względem budowy chemicznej do niektórych alergenów pokarmowych dlatego też przeciwciała IgE wytwarzane przez układ immunologiczny w odpowiedzi na kontakt z alergenem mogą nie rozpoznać różnic w budowie poszczególnych antygenów i potraktować je jako tożsame i wywoływać niepożądane reakcje alergiczne.
  • ampułka eliminacji i detoksykacji - za pomocą tej ampułki przyśpieszamy eliminację z organizmu pozostałości pyłkowych np. z dróg oddechowych co w znacznym stopniu poprawia efekty odczuleniowe , a co najważniejsze objawowe u pacjentów z długim wywiadem alergicznym.
  • ampułka eliminacji aflatoksyn - za pomocą tej ampułki przyśpieszamy usuwanie toksyn grzyba - wysoko toksyczny produkt metaboliczny pleśni występujący w powiązaniu z alergią na pyłki, w wielu przypadkach bardziej niebezpieczny od samych pleśni, wywołuje i nasila osłabienie organizmu,

Pozdrawiam w razie pytań prosze o kontakt

 

Polish

- czy dobrze rozumiem, podając ampułke wpływamy na organizm w pomocy w zwalczaniu alergii.

- jeśli tak, to ampułka musi zawierać sygnatury cyfrowe penych częstotliwości pomocnych w tej operacji.

- czyli isnieje mozliwości kopiowania tych sygnatur np. na granulki cukrowe lub bezpośrednio do bazy elektronicznej.

- posiadając dostęp do ampułek, mogę sobie zrobić kopię na kopiarce sygnatur cyfrowych, np Reprinter z Enso Electronics.

- czy taka kopia bedzie działać, czy będzie miała takią samą moc jak ampułka ?

- naturalnie przy założeniu że poprawnie nagramy z ampułki kopie na granulki cukrowe czyli z potencjometrem na 6 a nie na 7 pozycji.

 

 

Language

Polish